[AKTUALIZACJA] Informacja o szczepieniach na Covid-19

Uprzejmie informujemy, że w związku z komunikatem Ministerstwa Zdrowia dotyczącym Narodowego Programu Szczepień przeciwko COVID-19, Szpital Św. Ducha w Rawie Mazowieckiej został wyznaczony jako punkt szczepień personelu podmiotów wykonujących działalność leczniczą – szpital węzłowy.

Prosimy o przekazanie do rawskiego szpitala list osób chętnych do zaszczepienia wraz z imiennym Oświadczeniem o chęci szczepienia przeciwko COVID-19 i wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W tej chwili do szczepień uprawnione osoby zakwalifikowane do etapu 0 i w późniejszym terminie do etapu 1. Etapy szczepień.

Listy z oświadczeniami należy przesyłać na adres email: kierownikpoz@szpitalrawa.pl lub dostarczyć w wersji papierowej do Sekretariatu Dyrekcji do dnia 14.01.2021r. 

Kontakt do koordynatora ds. szczepień Covid-19: Piotr Stepaniec, mail: kierownikpoz@szpitalrawa.pl, tel: 729 056 595.

[AKTUALIZACJA]  Komunikat dotyczący szczepień personelu medycznego i niemedycznego przeciw COVID–19 w szpitalach węzłowych – TUTAJ.

[AKTUALIZACJA]

Szczepienie personelu medycznego – zapisy przedłużone do 14 stycznia

Personel medyczny i niemedyczny będzie szczepiony przeciw COVID-19 w tzw. szpitalach węzłowych. W Polsce jest w sumie 509 tego rodzaju jednostek. Szpitale węzłowe zaszczepią swój personel, ale także personel innych jednostek, m.in. szpitali, przychodni i aptek. Zgłoś swoich pracowników z sektora ochrony zdrowia na szczepienia przeciw COVID-19. Skorzystaj z formularza on-line.

Szczepienie medyków w każdym województwie

Trwają zgłoszenia priorytetowej grupy „zero” do szczepień przeciw COVID-19. Do 14 stycznia 2021 r. szpitale węzłowe będą zbierać dane personelu medycznego i niemedycznego, który zostanie zaszczepiony w specjalnie przygotowanych placówkach. Za zebranie listy chętnych pracowników odpowiada pracodawca.

Dane może przekazać w wygodny i szybki sposób za pośrednictwem specjalnego formularza online.

Personel medyczny i niemedyczny będzie szczepiony przeciw COVID-19 w tzw. szpitalach węzłowych. W Polsce jest ich w sumie 509. Szpitale węzłowe zaszczepią swój personel, ale także personel innych szpitali, przychodni i aptek.

 

Poniżej pliki do pobrania.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w ramach szczepień 

Formularz szczepienia

Na Skróty
Poradnie
Specialistyczne

Oddziały
Szpitalne

Medycyna Pracy
Cennik
Diagnostyka Obrazowa
Diagnostyka Laboratoryjna
Dla Pacjenta
Aktualności
Dlaczego właśnie my?