Przychodnia POZ

Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej, Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Rawie Mazowieckiej ul. Niepodległości 8 zaprasza Państwa do korzystania z usług naszej przychodni.


Korzyści płynące z przystąpienia do naszego POZ to przede wszystkim:
dostęp do wykwalifikowanej kadry medycznej: specjalistów Chorób Wewnętrznych, Pediatrii, Okulistyki Dziecięcej, Medycyny Pracy oraz doświadczone Pielęgniarki i Położne POZ.
– komfort dla pacjenta w postaci pełnego zakresu udzielanych świadczeń medycznych w oparciu o stałą współpracę z Szpitalem Św. Ducha
– pełne wsparcie szpitalnych lekarzy specjalistów,
szeroki wachlarz poradni specjalistycznych,
dostęp do pełnej diagnostyki oferowanej przez Szpital Św. Ducha, w tym: laboratorium, RTG, USG,  Tomograf Komputerowy, spirometria, itp.
ułatwiony dostęp do specjalistycznych oddziałów szpitalnych oraz  nowoczesnego sprzętu i aparatury medycznej.

Przychodnia mieści się w budynku przy ul. Niepodległości 8, przystosowanego do potrzeb osób niepełnosprawnych: podjazd dla osób niepełnosprawnych, winda wewnątrz budynku, bezpłatny parking dla pacjentów.

Druk deklaracji przystąpienia do Podstawowej Opieki Zdrowotnej działającej przy SP ZOZ w Rawie Mazowieckiej jest do pobrania w rejestracji POZ.
Z chwilą przystąpienia do POZ będziecie Państwo objęci opieką medyczną i w pełni możecie korzystać z usług lekarzy udzielających świadczeń medycznych w naszej placówce.
Lekarze POZ przyjmują pacjentów od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 18:00. Rejestracja pacjentów od godziny 7:30. Osobiście lub telefonicznie pod numerem (46) 814-20-65.

Gwarantujemy Państwu brak kolejek i możliwość zapisów do lekarzy specjalistów w wybranych terminach.