Ulotka informacyjna na temat bezpłatnego portalu żywieniowego www.diety.nfz.gov.pl
Komunikat Narodowego Funduszu Zdrowia na temat nowego portalu www.diety.nfz.gov.pl. Zapraszamy do zapoznania się.

Szanowni Państwo

W związku z potrzebą szerzenia wiedzy w zakresie żywienia i zdrowego stylu życia oraz pozytywnej zmiany postaw i nawyków żywieniowych, a w konsekwencji poprawy stanu zdrowia Polaków, udostępniamy informację na temat działań prozdrowotnych poprzez rozpowszechnianie wiedzy z zakresu zdrowego żywienia z wykorzystaniem informacji i darmowych planów żywieniowych zawartych na portalu www.diety.nfz.gov.pl. prowadzonym przez Narodowy Fundusz Zdrowia.
Celem jest pomoc wszystkim osobom, które potrzebują porady dietetyka w codziennym życiu: zarówno osobom zdrowym, które chcą sprawdzić czy ich sposób żywienia jest właściwy, jak i chorym, dla których dieta powinna być elementem skutecznego leczenia, szczególnie w przypadku jednocześnie występujących wielu schorzeń.

Narodowy Fundusz Zdrowia chce zachęcić Polaków do zdrowszego odżywania. Udostępnione plany żywieniowe są wskazówką do prawidłowego odżywiania oraz źródłem inspiracji dla osób zdrowych
oraz cierpiących m.in. na cukrzycę, nadwagę, otyłość, nadciśnienie tętnicze, zaparcia, Hashimoto.
Wspólnie z ekspertami opracowane zostało innowacyjne rozwiązanie zapewniające zdrowe, zbilansowane posiłki dla rodzin. To bezpłatny plan żywieniowy DASH RODZINA dostępny już na portalu Diety NFZ. Przeznaczony jest dla osób dorosłych oraz dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 17 lat.

Zachęcamy do odwiedzenia strony:

www.diety.nfz.gov.pl

 

Poniżej galeria z materiałami promocyjnymi.

Na Skróty
Poradnie
Specialistyczne

Oddziały
Szpitalne

Medycyna Pracy
Cennik
Diagnostyka Obrazowa
Diagnostyka Laboratoryjna
Dla Pacjenta
Aktualności
Dlaczego właśnie my?