Oświadczenie Zarządu Powiatu i SPZOZ w Rawie Mazowieckiej
Szanowni Państwo, Zarząd Powiatu Rawskiego i Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rawie Mazowieckiej informują, że w dniu 12.07.2018 roku Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rawie Mazowieckiej rozwiązał w trybie natychmiastowym […]

Szanowni Państwo,

Zarząd Powiatu Rawskiego i Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rawie Mazowieckiej informują, że w dniu 12.07.2018 roku Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rawie Mazowieckiej rozwiązał w trybie natychmiastowym Umowę dzierżawy Nr 210/2013 z dnia 15 listopada 2013 roku z AMG Centrum Medyczne Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu i przejął z tym dniem wydzierżawione mienie, personel medyczny, administracyjny oraz działalność leczniczą w Szpitalu Św. Ducha w Rawie Mazowieckiej ul. Warszawska 14.
Zarząd Powiatu Rawskiego i Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rawie Mazowieckiej informują, że z dniem 12.07.2018 roku Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rawie Mazowieckiej świadczy usługi zdrowotne w:

1) Szpitalu Św. Ducha w Rawie Mazowieckiej: oddziale chorób wewnętrznych, oddziale chirurgii ogólnej, oddziale pediatrycznym, oddziale położniczo-ginekologiczno-noworodkowym, oddziale gruźlicy i chorób płuc oraz w poradniach specjalistycznych takich jak: poradnia okulistyczna, poradnia ortopedyczna, poradnia onkologiczna, poradnia gruźlicy i chorób płuc oraz poradnia odwykowa oraz zapobiegania i zwalczania uzależnień i nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej.

2) Przychodni Rejonowo- Specjalistycznej w Rawie Mazowieckiej ul. Niepodległości 8 w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej i medycyny pracy.

Na Skróty
Poradnie
Specialistyczne

Oddziały
Szpitalne

Medycyna Pracy
Cennik
Diagnostyka Obrazowa
Diagnostyka Laboratoryjna
Dla Pacjenta
Aktualności
Dlaczego właśnie my?