Maj 2019
Przetarg nieograniczony:”Wyżywienie pacjentów szpitala” – unieważniony [znak sprawy: ZP/04/2019]

Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Rawie Mazowieckiej, tel. +48
729-059-534, e-mail: agulska@szpitalrawa.pl, www.szpitalrawa.pl ogłasza przetarg nieograniczony
na zadanie: „Wyżywienie pacjentów szpitala” – znak sprawy: ZP/04/2019.

Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia

Prosimy firmy biorące udział w przetargu o zaznajomienie się ze Specyfikacją Istotnych Warunków Zamówienia.

Prosimy oferentów do zapoznania się z załącznikami przetargu.

RODO – Kontrahent

Zachęcamy wszystkie firmy jak i osoby prywatne biorące udział w przetargu do zapoznania się z naszymi postanowieniami RODO. Klikając w poniższy przycisk przeniesieni zostaną Państwo do postanowień RODO.

Pytania i Odpowiedzi

Proszę pobrać komentarze placówki do pytań zadanych przez oferentów poprzez kliknięcie w poniższy przycisk

Zmiana terminu

Otwarcie Ofert

Podano terminy otwarcia ofert przetargu

Wyniki Przetargu – unieważnienie

Przetarg został unieważniony przez Dyrekcję Szpitala

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z nami za pomocą email lub telefonicznie.